TarabyaLIFE Tarabya'nın yeni değeri. Tarabya life satış ofisi 0212 2029966.

TarabyaLIFE projemiz, konum itibariyle İstanbul’un merkezinde Tarabya sırtlarında, orman ve deniz havasını birlikte sunabilen çok özel bir projedir. Bölgedeki popüler AVM, Tarabya, İstinye ve Yeniköy sahiline yakınlığı, Boğaz sırtlarında olması, TEM çıkışına ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Boğaziçi Köprüsü’ne yakınlığı ile benzersiz bir konum avantajı sunmaktadır.

Ticaretin nabzının attığı Maslak ofis kuleleri bölgesi, Borsa İstanbul, bölgedeki eğitim kurumları ve yine bölgenin en büyük özel hastanesi projenin hemen yanı başındadır. Metro, toplu taşıma ve deniz yolları ile TarabyaLIFE’ a kolayca ulaşabilirsiniz.


Sosyal Alan Ana Özellikleri
-Otopark Araç Tanıma Sistemleri
-Site Genelinde Kapalı Devre Kamera Sistemleri
-Kişiye Özel Güvenlik Kartlı Yaya Giriş Sistemleri
-Birebir Besleme Jenaratör Sistemi
-İki Gün Yedeklemeli Su Deposu
-Otopark, Sosyal Ortak Alanlar Yangın İhbar Söndürme Sistemi ve su Deposu
-Sıcak Su ve Isıtma Sistemi için Bireysel Kalorimetreli Kazan sistemi.
-Tüm Dairelerde Yumuşatılmış Su Sistemi
-Her Blokta İki Adet Asansör
-Havuz Otomasyonu
-Otopark Bariyer ve Güvenlik Panjur Sistemi
-Otopark Temiz Hava İklimlendirme Sistemi
-Daireler Arası ve Güvenlik ile Bağlantılı İnterkom Sistemi
-Otomasyonlu Bahçe Sulama Sistemi ve Deposu
-Sosyal Alanlar ve Havuz Çevresi Ortak Wi-Fi
-Merkezi Uydu Sistemi
-Engelli Rampaları
-Otopark Rampa Girişi Sel Baskın Rampası

HAKKIMIZDA

Uzman İnşaat: Firmamız; Uzman Ticaret ve İnşaat A.Ş. ünvanı ile 18 Ekim 1977’de kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşumuzdan bu güne gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizi doğru lokasyon, arge ve kaliteden ödün vermeden ülkemize kazandırdık. Yeni projelerimizle de kazandırmaya devam ediyoruz.

Capacity Alışveriş Merkezi, Titanic Port Otel – Bakırköy, Capital Tower Ofis, West Side İstanbul, Canpark Alışveriş Merkezi, Hilton Garden Inn Otel –Ümraniye, Atlaspark Alışveriş Merkezi, Atlaspark Ofis gibi, birçok başarılı projenin altında firmamızın imzası bulunmaktadır.

Firmamız ülkemizdeki arz ve talep ilişkisini dengeleyerek doğru yatırımların adresi olmuş, başarıları ile övünç kaynağı haline gelmiştir. Uzman Ticaret ve İnşaat A.Ş. ailesi olarak, başarılarımızda emeği geçen başta tüm personelimiz, girişimcilerimiz ve emeği geçen herkese, bu başarıya ortak oldukları için teşekkürlerimizi sunarız.

SVOT YAPI : Svot Yapı, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme, ülkeye ve yatırımcılara değer yaratma vizyonuyla 1998 yılında kuruldu. Hedeflerini, gayrimenkul alanındaki fırsatları doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. LeventLIFE Residence I, LeventLIFE Residence II, LeventLIFE Office ve İmaj Garden Zekeriyaköy, Svot’un hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.

Svot hedefine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretme, tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat işletmesi, pazarlama ve yönetme kabiliyetine sahip profesyonelleri bünyesinde çalıştırır. Bunların dışında farklı iş konularında dışarıdan alınması gereken hizmetler ise, alanlarında en iyiler arasından seçilen uzmanlar tarafından hayata geçiriliyor.

Svot sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.